Open Day – 23.9.2021

Milí hosté Volcano Complex,

rádi bychom Vás pozvali do našeho Volcano Health Club, kde si můžete přijít ZDARMA zatrénovat s našimi vynikajícími trenéry na studiových lekcích, případně se informovat o nabídce členství nebo si ZDARMA vyzkoušet služby wellness a fitness klubu. Budete moci otestovat špičkové běžecké boty ON, či sportovní hole LEKI a nebo objevit kvalitu výživových produktů SPONSER.

V rámci tohoto dne bude probíhat měření InBody POUZE za 190 Kč.
Včasná rezervace nutná na tel. 601 596 571

V tento den nabízíme hostům 10% slevu na prvotřídní služby ve Volcano Beauty ZDE

U nás si vybere opravdu každý!

Registrujte si Váš den plný sportu, studiových lekcí a relaxace na tel. 601 596 571

Měření InBody ZDARMA

23. 9. 2021 v rámci Volcano Health Club OPEN DAY se můžete rezervovat na měření InBody za zvýhodněnou cenu 190 Kč na tel. 602 127 292

Testování bot ON

V rámci OPEN DAY si budete moci vyzkoušet řadu stylových a dokonale funkčních běžeckých bot od švýcarské značky ON.

Testování holí LEKI Nordic walking

V rámci OPEN DAY budete mít k dispozici celodenní testování sportovní holí LEKI. Značka LEKI je německá rodinná firma, která je největším výrobcem holí na světě a synonymem pověstné německé kvality již od roku 1948. Patří do světové špičky v oblasti sjezdových, běžeckých a trekových holí, holí pro nordic walking a sportovních rukavic.

Výživové poradenství SPONSER

Celý OPEN DAY Vám bude v klubu k dispozici výživová poradkyně od firmy SPONSER,

což je švýcarská značka sportovní výživy, která působí na trhu již 32 let. Značka SPONSER je po dobu své existence úzce spojena se sportem a sportovci na světové úrovni a zakládá si na čistotě svých produktů. SPONSER je značka sportovní výživy olympijských vítězů.

Ostatní AKTUALITY