Trénink zdarma

Vážení členové Volcano Complex,

představujeme Vám nový tým našich trenérů. Využijte naší speciální akci trénink na zkoušku ZDARMA

Stačí si vybrat oblíbeného trenéra a kliknout na CHCI TRÉNINK ZDARMA, do emailu napsat jméno trenéra a o zbytek se už postaráme my.

Platnost nabídky do 31.7.2021

David Schubert

Trénuji odjakživa a svoji práci miluji. Proto se při cvičení se mnou můžete spolehnout na maximální zájem o Vás a Vaše potřeby. Individuální přístup ke klientovi je pro mne priorita.
Se mnou se nemusíte držet striktních jídelníčků. Předám Vám zásady vhodných stravovacích návyků a pomůžu Vám nastartovat pohybový aparát.
Ať už chcete zredukovat váhu, nabrat svalovou hmotu nebo zlepšit celkovou kondici, spolu to dokážeme.

Anna Švecová

Každý jsme jiný. To platí pro život i pro cvičení. Jako trenérka dokážu individuálně přistupovat ke každému z vás.
Zaměřuji se na silově nápravné cvičení určené nejen pro výkon, ale především pro prevenci zranění a předcházení bolestí 21. století.
Zároveň působím i v oblasti nutričního poradenství, kde kladu důraz na racionální stravování a zdravé stravovací návyky, které si člověk může udržet po zbytek života.

Petra Konrádová

Jsem bývalá závodnice ve sportovním aerobiku, kterému jsem se věnovala celé dětství až do dospělého věku.
Na základě nadšení z pohybu, jsem se stala fitness trenérkou, instruktorkou skupinových lekcí, výživovou poradkyní, ale v poslední době se zaměřuji hlavně na zdravotní cvičení a funkční pohyb.
Zastávám názor, že při správně sestaveném tréninku s vhodně zvolenými cviky, člověk nemusí trávit hodiny cvičením, aby se cítil dobře, mohl se hýbat bez bolesti a dosahoval výsledků.

Filip Kalousek

Spojení fyzioterapie a silového tréninku mě přivedlo blíže k pochopení toho, jak žít život bez bolesti a na tomto pevném základu potom posouvat své hranice.
Jako trenér se tyto nabyté znalosti a hodnoty snažím co nejlepším způsobem předávat a pomáhat tak lidem k dosažení jejich cílů.

Ostatní AKTUALITY