Všechny služby Volcano Complex OTEVŘENY

Vážení členové Volcano Health Club,

Rádi bychom Vás informovali, že od 1. června 2021 budou všechna členství automaticky aktivována, úhrady Vašich členství budou probíhat dle smluvních podmínek o členství.

Client Service Monika Mašková
tel. 602 127 292
email: office@volcanocomplex.cz

OTEVŘENÍ WELLNESS

Je nám velkým potěšením, že Vás již v pondělí 31. května 2021 budeme moci přivítat v kompletně otevřeném Klubu a to včetně Wellness a letní terasy.

Těšíme se na setkání s Vámi již v pondělí!

OTEVŘENÍ Volcano Grill House

S radostí Vám oznamujeme že restaurace Volcano Grill House se kompletně otevírá 31. května 2021. Nenechte si ujít možnost poobědvat u stolečku.

ROZVRH STUDIOVÝCH LEKCÍ

Představujeme Vám nový rozvrh studiových lekcí.

Rozvrh platný od 31. 5. 2021 ZDE

NOVÁ TRENÉRKA Anna Švecová

Každý jsme jiný. To platí pro život i pro cvičení. Jako trenérka dokážu individuálně přistupovat ke každému z vás.
Zaměřuji se na silově nápravné cvičení určené nejen pro výkon, ale především pro prevenci zranění a předcházení bolestí 21. století.
Zároveň působím i v oblasti nutričního poradenství, kde kladu důraz na racionální stravování a zdravé stravovací návyky, které si člověk může udržet po zbytek života.

Rezervace na tel. 737 134 433

NOVÁ TRENÉRKA Petra Konrádová

Jsem bývalá závodnice ve sportovním aerobiku, kterému jsem se věnovala celé dětství až do dospělého věku.
Na základě nadšení z pohybu, jsem se stala fitness trenérkou, instruktorkou skupinových lekcí, výživovou poradkyní, ale v poslední době se zaměřuji hlavně na zdravotní cvičení a funkční pohyb.
Zastávám názor, že při správně sestaveném tréninku s vhodně zvolenými cviky, člověk nemusí trávit hodiny cvičením, aby se cítil dobře, mohl se hýbat bez bolesti a dosahoval výsledků.

Rezervace na tel. 720 458 858

NOVÝ TRENÉR Filip Kalousek

Spojení fyzioterapie a silového tréninku mě přivedlo blíže k pochopení toho, jak žít život bez bolesti a na tomto pevném základu potom posouvat své hranice.
Jako trenér se tyto nabyté znalosti a hodnoty snažím co nejlepším způsobem předávat a pomáhat tak lidem k dosažení jejich cílů.

Rezervace na tel. 731 300 765

TRANQUILLITY FACE & BODY RITUAL NOVINKA

Unikátní smyslový zážitek, kde spolupůsobení delikátních složek, aromaterapie a síly lidského dotyku přinese nezapomenutelný zážitek hluboké relaxace a mysli.

Rezervace na tel. 602 127 292

SUBLIME SKIN DELUX NOVINKA

Liftingové ošetření, které obnovuje povrch pokožky. V kombinaci s exkluzivní aktivní masáží stimuluje buněčnou obnovu a propůjčuje plnost.

Rezervace na tel. 602 127 292

Ostatní AKTUALITY