Firemní a společenské akce​

Nabídka firemních akcí ve Volcano Complex zahrnuje jedinečnou kombinaci jednacích, společenských, gastronomických a ubytovacích služeb. Konferenční sály o rozloze 66 m2 s kapacitou 60 osob a o rozloze 33 m2 s kapacitou 14 osob, unikátní prostory pro Vaše obchodní schůzky, semináře, konference, školení, meetingy, prezentace či workshopy.

Konference

Nabízíme konferenční sály o rozloze 66m2 s kapacitou 60 osob a o rozloze 33m2 s kapacitou 14 osob, unikátní prostory pro Vaše obchodní schůzky, semináře, konference, školení, meetingy, prezentace či workshopy.

  • Pronájem konferenčních prostor (kapacita max. 60 míst a 14 míst).
  • Konferenční sály jsou plně vybaveny moderní audiovizuální technikou (dataprojektor, promítací plátno, flipchart, ozvučení, bezdrátový ruční mikrofon, prezenter, Wi-Fi, klimatizace atd.).
  • Široký výběr coffee breaku a gastronomických služeb na vysoké úrovni ve Volcano Grill House.
  • Možnost doprovodných programů v našem kosmetickém, wellness a fitness klubu.
  • Vytvoření programu dle Vašich individuálních požadavků.

Vaší poptávku zpracuje

Ing. Kateřina Křempková – +420 702 091 107

Firemní odpoledne

Odměňte své zaměstnance nezapomenutelným zážitkem ve Volcano Complex. Připravíme pro Vás a Vaši firmu akci na míru. Můžete využít skupinovou relaxaci v naší luxusní wellness zóně (vybavené vířivkou, saunou, párou, ochlazovacím bazénkem, relaxační zónou, tepidárii), užít si gastronomický zážitek formou rautu a nechat se v klidu a pohodlí hýčkat naším personálem, který pro Vás bude po celou dobu připravovat skvělé a zdravé fresh drinky.

Změňte prostředí a poznejte zcela nový svět, ve kterém se svými kolegy naleznete nové podněty, inspiraci, přijdete na nové myšlenky a všední starosti zůstanou zcela za Vámi.

Utužte Váš tým na kouzelném místě obklopeném nádhernou přírodou Prokopského údolí jen pár minut od centra Prahy. Na stylové teambuildingy už nemusíte jezdit nikam daleko. Oáza klidu a relaxace se nachází přímo na dosah…

Nabízíme:

  • Pronájem konferenčních prostor (včetně plně vybavené moderní audiovizuální techniky)
  • Volcano Grill House – gastronomické služby na vysoké úrovni, restauraci s letní terasou a grilem (coffee breaky a rauty připravené dle požadavků klienta, možnost využít naši Fit nabídku)
  • Ubytovací služby ve Volcano Spa hotelu ****
  • Doprovodné služby ve Volcano Health Club (vstup do clubu, fitness – studiové hodiny, osobní trenér, wellness – relaxační část, vířivka, sauna, pára, ochlazovací bazének, tepidárium, kosmetické ošetření, wellness pedikúra, LPG ošetření, relaxační, sportovní, lymfatické a aroma masáže, InBody vyšetření, diagnostika)

Večírky

Toužíte po stylové venkovní oslavě nebo večírku? Skvělá lokalita v srdci kouzelné přírody Prokopského údolí, přesto na dosah centra Prahy. Stylový luxusní interiér, nadstandardní služby a exkluzivní kuchyně. Prožijte stylovou party pod taktovkou týmu Volcano Complex Praha.

Náš tým je připraven nachystat Vám nezapomenutelnou oslavu na klíč, která Vám vezme dech… Svěřte svoji party či oslavu do rukou profesionálů a užijte si vše, po čem toužíte, na jednom místě, pod jednou střechou. Zajistíme, aby se Váš večírek stal jedinečným a nezapomenutelným zážitkem jak pro Vás, tak pro vaše přátele a Vaše nejbližší.

Svatby

Toužíte po pohádkové svatbě v kouzelném prostředí? Chcete prožít Váš den D na jednom místě bez starostí a v naprosté harmonii? Pak řekněte ANO svatbě ve Volcano Complex Praha.

Vkročte do společného života ve Volcano Complex Praha a nechejte veškeré starosti s přípravou Vaší snové svatby na nás. Zařídíme pro Vás svatbu snů na klíč přesně podle Vašich představ. Vše na jednom místě, pod jednou střechou v krásném a romantickém prostředí Prokopského údolí.

Splníme Vám i ta nejtajnější přání a zajistíme, aby Váš vstup do společného života byl nezapomenutelným zážitkem nejen pro Vás, ale i pro Vaše nejbližší. Svatební obřad, hostina, oslava i ubytování pro Vás a Vaše hosty na jednom místě jen pár minut od centra Prahy. To je svatba na klíč ve Volcano Complex Praha.