Firemní a společenské akce​

Nabídka firemních akcí ve Volcano Complex zahrnuje jedinečnou kombinaci jednacích, společenských, gastronomických a ubytovacích služeb. Konferenční sály o rozloze 66 m2 s kapacitou 60 osob a o rozloze 33 m2 s kapacitou 14 osob, unikátní prostory pro Vaše obchodní schůzky, semináře, konference, školení, meetingy, prezentace či workshopy.

Konference

Nabízíme konferenční sály o rozloze 66m2 s kapacitou 60 osob a o rozloze 33m2 s kapacitou 14 osob, unikátní prostory pro Vaše obchodní schůzky, semináře, konference, školení, meetingy, prezentace či workshopy.

  • Pronájem konferenčních prostor (kapacita max. 60,14 a 6 míst).
  • Konferenční sály jsou plně vybaveny moderní audiovizuální technikou (dataprojektor, promítací plátno, flipchart, ozvučení, bezdrátový ruční mikrofon, prezenter, Wi-Fi, klimatizace atd.).
  • Široký výběr coffee breaku a gastronomických služeb na vysoké úrovni ve Volcano Grill House.
  • Možnost doprovodných programů v našem kosmetickém, wellness a fitness klubu.
  • Vytvoření programu dle Vašich individuálních požadavků.

Vaší poptávku zpracuje

Ing. Martina Kašprišin – +420 702 091 107

Coffee breaky

Náš kuchařský tým Vám  k Vašemu meetingu připraví občerstvení formou finger food. Porce jsou balené individuálně (viz foto) s ohledem na zachování čerstvosti pokrmů.

Kanapky, bagetky, švédský chléb, jednoporcové zelninové a ovocné salátky, zákusky. V nabídce jsme flexibilní se snahou maxímálně vyhovět přání klienta.

Zde naleznete objednávkový formulář občerstvení na semináře, meetingy, kongresy či konference, soukromé oslavy a jiné příležitosti, při kterých využijete naše produkty.

Vše je založeno na porcelánových mísách, v případě přání klienta disponujeme i jednorázovým nádobím.

Objednávky přijímáme 3 dny před plánovanou akcí, u kratších termínů po telefonické dohodě. (e-mail: sales@volcanocomplex.cz, Mob: 702 091 107)

Osobní vyzvednutí ve Volcano Grill House, doprava po domluvě (do 5 km) 150,- bez DPH.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Firemní snídaně

Ideální start pracovního dne

Snídaně je pro úspěšný start do nového dne naprosto zásadní. Zaveďte pravidelné firemní snídaně ve firmě – je to dobrá příležitost, jak se nastartovat do pracovního dne a zlepšit výkon.

All inklusive firemní snídaně 390,- Kč bez DPH

Firemní odpoledne

Odměňte své zaměstnance nezapomenutelným zážitkem ve Volcano Complex. Připravíme pro Vás a Vaši firmu akci na míru. Můžete využít skupinovou relaxaci v naší luxusní wellness zóně (vybavené vířivkou, saunou, párou, ochlazovacím bazénkem, relaxační zónou, tepidárii), užít si gastronomický zážitek formou rautu a nechat se v klidu a pohodlí hýčkat naším personálem, který pro Vás bude po celou dobu připravovat skvělé a zdravé fresh drinky.

Změňte prostředí a poznejte zcela nový svět, ve kterém se svými kolegy naleznete nové podněty, inspiraci, přijdete na nové myšlenky a všední starosti zůstanou zcela za Vámi.

Utužte Váš tým na kouzelném místě obklopeném nádhernou přírodou Prokopského údolí jen pár minut od centra Prahy. Na stylové teambuildingy už nemusíte jezdit nikam daleko. Oáza klidu a relaxace se nachází přímo na dosah…

Nabízíme:

  • Pronájem konferenčních prostor (včetně plně vybavené moderní audiovizuální techniky)
  • Volcano Grill House – gastronomické služby na vysoké úrovni, restauraci s letní terasou a grilem (coffee breaky a rauty připravené dle požadavků klienta, možnost využít naši Fit nabídku)
  • Ubytovací služby ve Volcano Spa hotelu ****
  • Doprovodné služby ve Volcano Health Club (vstup do clubu, fitness – studiové hodiny, osobní trenér, wellness – relaxační část, vířivka, sauna, pára, ochlazovací bazének, tepidárium, kosmetické ošetření, wellness pedikúra, LPG ošetření, relaxační, sportovní, lymfatické a aroma masáže, InBody vyšetření, diagnostika)

Večírky a rauty

Toužíte po stylové venkovní oslavě nebo večírku? Skvělá lokalita v srdci kouzelné přírody Prokopského údolí, přesto na dosah centra Prahy. Stylový luxusní interiér, nadstandardní služby a exkluzivní kuchyně. Prožijte stylovou party pod taktovkou týmu Volcano Complex Praha.

Náš tým je připraven nachystat Vám nezapomenutelnou oslavu na klíč, která Vám vezme dech… Svěřte svoji party či oslavu do rukou profesionálů a užijte si vše, po čem toužíte, na jednom místě, pod jednou střechou. Zajistíme, aby se Váš večírek stal jedinečným a nezapomenutelným zážitkem jak pro Vás, tak pro vaše přátele a Vaše nejbližší.