Firemní a společenské akce​

Nabídka firemních akcí ve Volcano Complex zahrnuje jedinečnou kombinaci jednacích, společenských, gastronomických a ubytovacích služeb. K dispozici jsou tři konferenční sály s kapacitou 60, 14 a 8 osob, unikátní prostory pro Vaše obchodní schůzky, semináře, konference, školení, meetingy, prezentace či workshopy.

Konference

Nabízíme vám 3 konferenční sály MEGATA, FUJI a ZAO. Bližší informace o našich konferenčních prostorech najdete níže.
Jedná se o unikátní prostory pro Vaše obchodní schůzky, semináře, konference, školení, meetingy, prezentace či workshopy.

  • Pronájem konferenčních prostor (kapacita max. 60,14 a 8 míst).
  • Konferenční sály jsou plně vybaveny moderní audiovizuální technikou (dataprojektor, promítací plátno, flipchart, ozvučení, bezdrátový mikrofon, prezenter, Wi-Fi, klimatizace atd.).
  • Široký výběr coffee breaků a gastronomických služeb na vysoké úrovni ve Volcano Grill House.
  • Možnost doprovodných programů v našem wellness a fitness klubu.
  • Vytvoření programu dle Vašich individuálních požadavků.
  • Parkování zdarma s možností dobití elektro vozu
Vaší poptávku zpracuje
Eva Smetanová – +420 702 091 107

Meeting room I - Megata

Naše největší konferenční místnost, MEGATA, se nachází v 1. patře Volcano Complex. Součástí je foyer, kde servírujeme coffee breaky. Z foyer se po schodišti dostanete přímo do restaurace a na zahrádku. 

Megata nabízí na 66m² maximální kapacitu 60 osob v divadelním uspořádání nebo 43 ve školním.

Meeting room II - Fuji

Konferenční místnost FUJI se nachází v přízemí s přímým vstupem na zahrádku. Součástí je prostor pro coffee break, který se při pěkném počasí může servírovat i na zahrádce.

Fuji nabízí na 35m² maximální kapacitu 14 osob v U-shape uspořádání nebo 12 ve školním.

Meeting room III - Zao

Naše nejmenší konferenční místnost je ideální pro menší privátní jednání nebo jako dočasná kancelář.

Zao má plochu 21m² a komfortně usadí 8 osob. K dispozici je 65palcová 4K TV pro prezentace, rychlý internet. Nechybí minibar s osvěžujícími nápoji.

Coffee breaky

Náš kuchařský tým Vám  k Vašemu meetingu připraví občerstvení formou finger food. Porce jsou balené individuálně (viz foto) s ohledem na zachování čerstvosti pokrmů.

Kanapky, bagetky, švédský chléb, jednoporcové zeleninové a ovocné salátky, zákusky. V nabídce jsme flexibilní se snahou maximálně vyhovět přání klienta.

Zde naleznete objednávkový formulář občerstvení na semináře, meetingy, kongresy či konference, soukromé oslavy a jiné příležitosti, při kterých využijete naše produkty.

Vše je založeno na porcelánových mísách, v případě přání klienta disponujeme i jednorázovým nádobím.

Objednávky přijímáme 3 dny před plánovanou akcí, u kratších termínů po telefonické dohodě.

e-mail: sales@volcanocomplex.cz, mobil: 702 091 107

Osobní vyzvednutí ve Volcano Grill House, doprava po domluvě (do 5 km) 150,- bez DPH.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Firemní snídaně

Ideální start pracovního dne

Snídaně je pro úspěšný start do nového dne naprosto zásadní. Zaveďte pravidelné firemní snídaně ve firmě – je to dobrá příležitost, jak se nastartovat do pracovního dne a zlepšit výkon.
All inklusive firemní snídaně 350,- Kč bez DPH

Firemní odpoledne

Odměňte své zaměstnance nezapomenutelným zážitkem ve Volcano Complex. Připravíme pro Vaši firmu akci na míru. Můžete využít skupinového sportu či relaxaci v naší luxusní wellness zóně (vybavené vířivkou, saunou, párou, ochlazovacím bazénkem, relaxační zónou, tepidárii), užít si gastronomický zážitek a nechat se v klidu a pohodlí hýčkat naším personálem.
Změňte prostředí a poznejte zcela nový svět, ve kterém se svými kolegy naleznete nové podněty, inspiraci, přijdete na nové myšlenky a všední starosti zůstanou zcela za Vámi.

Nabízíme:

  • Pronájem konferenčních prostor (včetně plně vybavené moderní audiovizuální techniky)
  • Volcano Grill House – gastronomické služby na vysoké úrovni, restauraci s letní terasou a grilem (coffee breaky a rauty připravené dle požadavků klienta, možnost využít naši Fit nabídku)
  • Ubytovací služby ve Volcano Spa hotelu ****
  • Doprovodné služby ve Volcano Health Club (vstup do clubu, fitness – studiové hodiny, osobní trenér, wellness – relaxační část, vířivka, sauna, pára, ochlazovací bazének, tepidárium, relaxační, sportovní, lymfatické a aroma masáže, InBody vyšetření, diagnostika)
Rádi byste odměnili Vaše zaměstnance formou benefitů? Vybrali jsme pro Vás naše 3 nejžádanější služby, které si můžete zakoupit rychle a snadno přes náš e-shop.

Kredit na konzumaci

do Volcano Grill House v hodnotě 2.000Kč

ORIGINÁLNÍ THAJSKÉ MASÁŽE

Zažijte dotek exotiky a přeneste se do slunného Thajska

Luxusní odpoledne pro dva

1 000 Kč kredit do restaurace Volcano Grill House, denní vstup do Fitness (neomezené) a Wellness (120 min.)

Večírky a rauty

Toužíte po stylové venkovní oslavě nebo večírku? Skvělá lokalita v srdci kouzelné přírody Prokopského údolí, přesto na dosah centra Prahy. Stylový luxusní interiér, nadstandardní služby a exkluzivní kuchyně. Prožijte stylovou party pod taktovkou týmu Volcano Complex Praha.

Náš tým je připraven nachystat Vám nezapomenutelnou oslavu na klíč, která Vám vezme dech… Svěřte svoji party či oslavu do rukou profesionálů a užijte si vše, po čem toužíte, na jednom místě, pod jednou střechou. Zajistíme, aby se Váš večírek stal jedinečným a nezapomenutelným zážitkem jak pro Vás, tak pro vaše přátele a Vaše nejbližší.