Nechte za sebou všední starosti a unikněte do světa klidu a relaxace. Uvolněte se při masáži nebo využijte služeb wellness.

Spa & Massage

Střídání vysokých a nízkých teplot uvolní Vaše namáhané svaly a klouby a pozitivně působí proti celulitidě. Při dlouhodobém používání sauna přispívá k otužování organismu, léčbě alergií a odplavení škodlivých látek. Saunování dodá Vašemu tělu potřebnou energii a zbaví Vás nahromaděného stresu.

Infrasauna prohřívá lidský organismus pomocí infračerveného záření. Výsledným efektem je prokrvení jednotlivých partií těla a pocení, při kterém se spolu s kapkami potu z těla vyplavují toxické látky, těžké kovy, karcinogeny, nikotin a mnoho dalších škodlivin.

Parní lázeň v kombinaci s jemnou vůní přírodních éterických olejů je oblíbeným způsobem relaxace. Přispívá k uvolnění svalstva, je prospěšná pro Vaše dýchací cesty, napomáhá k detoxikaci organismu a zlepšuje krevní oběh. Kromě celkové regenerace přispívá i k posílení imunitního systému.

Vířivá vana s masážními tryskami je pohlazením pro Vaše namáhané svalstvo. Zbaví Vás také bolesti zad a je velmi příjemným způsobem, jak aktivně relaxovat.

Název pochází z latinského slova „tepidus“, které označovalo vyhřívané římské lázně. V našem wellness najdete dvě lehátka vyhřívaná přibližně na teplotu lidského těla. Odpočinek na nich Vás povzbudí a příjemně uvolní. Tepidárium Vás také zbaví stresu, posílí imunitní systém a napomáhá k regeneraci organismu.

Volcano complex klade důraz na spojení s okolní přírodou. Proto je část relax zóny umístěna na venkovní terase. Za zvuku šumění stromů a zpěvu ptáků si tak vychutnáte svůj odpočinek na maximum.

Nabídka fitbaru zahrnuje teplé i studené nápoje a lehké občerstvení splňující zásady zdravého životního stylu. Zpříjemněte si tak svůj pobyt ve wellness chutným osvěžením.

Ve všech prostorech Volcano Spa je pro vás k dispozici Wi-Fi internetové připojení. Čerstvý vzduch a příjemné klima pak zajistí klimatizace a kvalitní vzduchotechnika s rekuperací.

Zažijte dotek exotiky a přeneste se do prosluněného Thajska. Volcano Spa nabízí oblíbené thajské masáže Sabai, které využívají pradávné techniky akupresury v kombinaci s aromatickými oleji pro Vaše uvolněné tělo i mysl.

Spojení olejové masáže celého těla s masáží horkými lávovými kameny dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxace. Lávové kameny svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, uvolňují zatuhlé svaly a ve spojení s příjemnou vůní olejů působí blahodárně na Vaši mysl. Masáž dokáže navodit pocity klidu a uvolnění. Masáž není vhodná pro těhotné ženy, při křečových žilách, zánětu žil, zranění či onemocnění kůže.  Lidé trpící cukrovkou nebo jinou nemocí by měli mít svolení lékaře.

Tradiční thajská masáž, pověstné umění, které bylo dříve provozováno mistry znalými léčení výhradně v thajských chrámech. Působí na tlakové body, svaly, šlachy, ohýbá a natahuje páteř, zbavuje napětí, uvolňuje klouby a přináší tělu osvobozující uklidnění. Masáž vhodná pro odstranění bolesti a napětí svalstva.

Léčebná orientální aromaterapie spojuje působení tropických vůní s uklidňující akupresurou.

Povzbuzující horká bylinná masáž, tradiční postup užívaný válečníky ayutthajské epochy (14.-18.století). Horký bylinný balíček otevírá póry, teplo působí do hloubky svalu, uvolňuje napětí a revitalizuje mysl. Navazuje oživující masáž bylinným olejem pro obnovu vitality.

Regenerační reflexní masáž zad, ramen, šíje, hlavy a uší. Zbavuje pocitu stresu a napětí. Vhodné po návštěvě fitness.

Speciální kombinace masážních technik a použití uvolňujících kafrovo-mentolových mastí, zaměřená na šíji, hlavu, ramena, křížovou a bederní oblast s důrazem na ischiatický nerv. Opakováním procedury dochází k odbourání i chronických bolestí zad.

  • FOOT: 30 min. 790,- Kč, 45 min. 1 090,- Kč

    v kombinaci s jinou masáží 400,- Kč

Relaxační masáž „vnitřního těla“ k posílení imunitního systému za pomoci akupresury reflexních bodů na chodidlech, kde se nacházejí nervová zakončení všech vnitřních orgánů. Stimulací těchto bodů dochází z harmonizaci organismu, uvolnění vnitřního napětí a v neposlední řadě k nabytí pocitu lehkosti. Proceduru doplňuje masáž hlavy, šíje a ramen.

Masáž stvořená pro dnešní dobu. Vlivem sedavého zaměstnání a nedostatku každodenního pohybu dochází k nepříjemným bolestem v křížové a bederní oblasti a zkracování sedacích svalů. Při masáži jsou uvolněny celé nohy, sedací partie, páteř bederní i krční.

Relaxační masáž pro nastávající maminky (vhodná od ukončeného 3. měsíce těhotenství), která uvolňuje namáhanou bederní páteř a odstraňuje bolesti hlavy. Panenský kokosový olej působí blahodárně na namáhanou pokožku břicha i jako prevence proti striím. Citlivé doteky terapeutky, kokosový olej a relaxační hudba vytvářejí harmonii, která je přínosem nejen pro maminku. (Masáž nelze kombinovat s reflexologií nohou.)

Při masáži Hand reflexology můžete dopřát svým rukám speciální péči. Jemný peeling a následná tlaková masáž zprůchodní energetické dráhy a dodá pocit lehkosti. Doporučujeme především pro ty, kteří mají paže namožené z práce na PC nebo manuální prací.

15 minutová antistresová masáž hlavy. Lze objednat pouze s jinou masáží.

Rituální ošetření, které obnovuje povrch pokožky. V kombinaci s exkluzivní aktivní masáží stimuluje buněčnou obnovu a propůjčuje plnost.

Přírodní kokosový peeling odstraní z kůže odumřelé keratinové buňky a kůži prokrví a připraví pro blahodárnou masáž panenským kokosovým olejem, který je výjimečný svými zvláčňujícími účinky. Pleť obličeje a dekoltu bude zvlášť jemně ošetřena originálními kokosovými balíčky. Následuje vmasírování omlazující kokosové masky.

Horké bylinné balíčky obsahující černý pepř, zázvor, mentol, kurkumu, sůl, muškátový oříšek, hřebíček a tamarind spolu se speciálním pomerančovým olejem s výtažky skořice odvodní, prokrví a celkově zlepší stav pokožky.

Jemný kávový peeling odstraní odumřelé keratinové buňky a připraví tělo pro zeštíhlující zábal z mořských řas, guarany, listnatce kopinatého a citroníku. Masáž kávovým olejem napomáhá odbourání podkožního tuku. Následuje vmasírování vitamínové pleťové masky

Zahřívací procedura, při které je do celého těla vtírána kombinace bylinného pudru a oleje ze speciální směsi bylin s antibakteriálními, antiseptickými, přírodně antibiotickými a stahujícími účinky.

Sportovní masáž je speciální typ masáže, který je navržen k pomoci sportovcům zlepšit jejich výkon, urychlit hojení a prevenci sportovních zranění. Zahrnuje různé techniky, které jsou zaměřeny na svaly, šlachy a klouby.
Aroma masáž je druhem masáže, který kombinuje výhody masáže s použitím esenciálních olejů z rostlinných extraktů. Tyto oleje mají charakteristické vůně a jsou vybrány s ohledem na jejich terapeutické účinky. Aroma masáž je známá svými relaxačními a zdravotními výhodami a poskytuje klientovi celkový smyslový zážitek.
Anticelulitidní masáž je speciální masážní technika navržená k redukci celulitidy a zlepšení vzhledu pokožky, která může být postižena pomerančovou kůží. Tato masážní technika kombinuje různé techniky masáže s cílem zlepšit lymfatický odtok, prokrvení a pružnost kůže v oblastech postižených celulitidou.
Fasciální terapie se používá při akutním či chronickém problému spojeným s pohybovým aparátem. Terapie pomáhá například při výronu v kotníku, bolestech kolen kloubů, kyčlí, zad ve všech oblastech, ramen či loktů. Také však při poúrazových a pooperačních stavech a při migrénách. Fasciální terapie Vám zaručí okamžitý posun v pohybovém handicapu.
Rehabilitační cvičení je důležitou součástí fyzikální terapie. Tyto cvičení mají za cíl obnovit správnou funkci těla, zvýšit sílu svalů, šlach, zlepšit pohyblivost, celkový postoj těla a snižovat bolest. Popis rehabilitačního cvičení může být specifický pro konkrétní diagnózu a potřeby klienta.

Luxusní ošetření pleti a uvolnění celého těla v jednom? Ano, v našem salonu BeautyRespect v hotelu Volcano o Vás pečujeme v rámci všech ošetřeních komplexně. Hluboce relaxační péče oslovuje Vaši krásu nejen zvenčí, ale i zevnějška. Náš profesionální tým Vám vždy doporučí přesně to, co nejvíce potřebujete. O Vaši krásu pečujeme s organickou kosmetikou SCENS, která Vám kromě vysoce účinných aktivních látek zajistí díky obsaženým esencím i aromaterapeutický zážitek.

Do konce června máme pro vás uvítací slevu 20% na všechna ošetření BeautyRespect

ZÁKLADNÍ PEČUJÍCÍ OŠETŘENÍ

PRO KOHO JE URČENÉ: všechny typy pleti
Pleť je zbavena všech nečistot, jsou aplikované čistící i pečující masky a výsledkem je znovu zářivá, svěží, hladká a hydratovaná pleť. Během ošetření se pracuje s celým tělem.

PRO KOHO JE URČENÉ: všechny typy pleti
Pleť je zbavena všech nečistot, jsou aplikované čistící i pečující masky a výsledkem je znovu zářivá, svěží, hladká a hydratovaná pleť. Během ošetření se pracuje s celým tělem.

Po ošetření se rovnou za dveřmi našeho BeautyRespect salonu můžete ocitnout ve SPA oddělení hotelu Volcano, kde si tento jedinečný zážitek můžete prodloužit relaxací v saunovém světě či vířivce.

PRO KOHO JE URČENÉ: dehydratovanou pleť
Mimořádně hydratační a vyživující ošetření, které okamžitě hloubkově hydratuje a dodává pleti pocit pohody. Pleť okamžitě získává hydratovaný, zdravě vypadající a zářiví vzhled. Během ošetření se pracuje s celým tělem.

PRO KOHO JE URČENÉ: dehydratovanou pleť
Mimořádně hydratační a vyživující ošetření, které okamžitě hloubkově hydratuje a dodává pleti pocit pohody. Pleť okamžitě získává hydratovaný, zdravě vypadající a zářiví vzhled. Během ošetření se pracuje s celým tělem.

Po ošetření se rovnou za dveřmi našeho BeautyRespect salonu můžete ocitnout ve SPA oddělení hotelu Volcano, kde si tento jedinečný zážitek můžete prodloužit relaxací v saunovém světě či vířivce.

PRO KOHO JE URČENÉ: smíšenou, mastnou a problematickou pleť
Hloubkové čištění pleti s použitím stahujících složek působících na mazové žlázy. Aplikace masek s čistícími, detoxikačními a vyrovnávajícími látkami, které pomáhají snižovat tvorbu podkožního mazu a navrátit pleti zdravý a matný vzhled. Během ošetření se pracuje s celým tělem.

PRO KOHO JE URČENÉ: smíšenou, mastnou a problematickou pleť
Hloubkové čištění pleti s použitím stahujících složek působících na mazové žlázy. Aplikace masek s čistícími, detoxikačními a vyrovnávajícími látkami, které pomáhají snižovat tvorbu podkožního mazu a navrátit pleti zdravý a matný vzhled. Během ošetření se pracuje s celým tělem.

Po ošetření se rovnou za dveřmi našeho BeautyRespect salonu můžete ocitnout ve SPA oddělení hotelu Volcano, kde si tento jedinečný zážitek můžete prodloužit relaxací v saunovém světě či vířivce.

Anti-age ošetření

PRO KOHO JE URČENÉ: anti-aging lifting pro pleť +40
Zpevňující, regenerační anti-age ošetření. Poskytuje pleti všechny potřebné živiny, aktivní látky a antioxidanty potřebné pro zpevnění pokožky a obnovení elasticity. Velice efektivní ošetření pro zralou pleť. Během ošetření se pracuje s celým tělem.

PRO KOHO JE URČENÉ: anti-aging lifting pro pleť +40
Zpevňující, regenerační anti-age ošetření. Poskytuje pleti všechny potřebné živiny, aktivní látky a antioxidanty potřebné pro zpevnění pokožky a obnovení elasticity. Velice efektivní ošetření pro zralou pleť. Během ošetření se pracuje s celým tělem.

Po ošetření se rovnou za dveřmi našeho BeautyRespect salonu můžete ocitnout ve SPA oddělení hotelu Volcano, kde si tento jedinečný zážitek můžete prodloužit relaxací v saunovém světě či vířivce.

Naše exkluzivní horizontální solárium Vám zabezpečí komfort a volnou cirkulaci vzduchu v čase odpočinku a nabídne Vám iluzi opalování na slunném pobřeží. Postrádá horní díl tak, jak jej známe ze současných solárií. Všechny UV zdroje jsou integrovány do spodního dílu solária. Rameno se speciálně vrstvenými skleněnými proti reflektory optimálně osvětluje opalovací plochu. Open Sun má extra sílu pro intenzivní opálení, které dlouho vydrží, a to za příjemné teploty a v oslňujícím pocitu svobody.

Ceník:
  • 1 minuta 21 Kč
  • permanentka 90 min. 1 639 Kč (1 minuta = 18.2 Kč)
  • permanentka 160 min. 2 739Kč (1 minuta = 17.1 Kč)
  • krém 69 Kč