Volcano Health Club je luxusní a jedinečný fitness klub, jehož exkluzivitu zaručuje omezený počet 555 klientů, nadstandardní vybavení, individuální přístup a dokonalý soulad s přírodou. Staňte se členem Volcano Health Club.

Volcano Health Club

V nabídce je několik různých variant členství do našeho Health Clubu. Liší se především v časech vstupu a slevami na další služby.

V rámci členství můžete využít výhody a níže uvedený rozsah klubových služeb.

 • Cardio zónu s multimediálními dotykovými obrazovkami Technogym Active Wellness™ (televize, FM rádio, iPod & iPhone kompatibilní, vlastní ventilace, tréninkové programy)
 • Zónu pro silový trénink vybavenou Technogym Selection
 • Prostor pro kondiční trénink s volnými vahami
 • Zónu pro strečink vybavenou Technogym Flexability™
 • Studiové hodiny dle aktuálního rozpisu
 • Wellness a relaxační část – whirlpool, finská a infra sauna a ochlazovací bazének, aromapára, tepidárium, relaxační lehátka, vyhřívaná podlaha, venkovní terasa, infra sauna
 • Fitness bar s Wi-Fi
 • V případě příznivého počasí možnost tréninku v přírodní rezervaci
 • Ručníkový servis a kosmetické pomůcky k dispozici
 • Stálou službu trenéra a možností konzultací a poradenství
 • Možnost otevření kreditu pro pohodlné bezhotovostní platby doplňkových služeb
 • Parkování zdarma

Díky profesionálním diagnostickým systémům a špičkovým technologiím v kombinaci se zkušeným, certifikovaným a přátelským personálem Vám nabízíme jedinečnou možnost, jak komplexně zjistit Váš reálný status. Získané informace pak následně použijeme pro podrobný, efektivní fitness & wellness plán, který se pro Vás stane klíčem k dosažení Vašeho cíle příjemným způsobem s vědomím, že jste v rukou profesionálů.

Vstupní fitness diagnostika je součástí každého členství z důvodu lepší identifikace Vaší kondice a potřeb. Skládá se ze souboru testů, které nám umožní připravit Vám tréninkový plán ušitý na míru:

 • Testy flexibility
 • Test kloubního rozsahu a základních svalových skupin
 • Vyšetření aspekcí
 • Submaximální aerobní testy
 • Vyšetření pohybových stereotypů a držení těla
 • Životospráva
 • Životní styl
 • Posouzení celkového zdravotního stavu
Přijďte si užít studiové hodiny v krásném prostředí. Nechte se okouzlit krásou přírody Prokopského údolí. Užijte si Vaši studiovou hodinu v naprostém klidu, pohodlí a s nejlepším možným komfortem. Zapomeňte na přeplněná studia a užijte si exkluzivitu studiových hodin ve Volcano Health Clubu.
aktualizace 1. 9. 2023

je revoluční metoda cvičení a relaxace v závěsných vacích. Díky nulové kompresi páteře, působí až dramaticky blahodárně na celý organismus. Právě díky nulové kompresi se uleví od bolesti páteře, dochází k okysličení kapilár v mozku, což nejen že působí blahodárně na soustředění, ale pomáhá velmi zřetelně od migrén.

lekce klasické jógy s využitím dynamických posilovacích technik. Trénink svalového napětí, pohybové koordinace a propojení mysli a těla. Zakončená relaxací, dechovým cvičením a krátkou meditací. Lekce je vhodná pro všechny, kdo touží objevovat sama sebe.

na čtyřech stanovištích máme více jak 300 cviků a 400 pohybů. Trénujeme pohyb, rovnováhu a celkovou psychomotorickou koordinaci. Kinesis spojuje individuální i komplexní procvičení svalů celého těla a to jak povrchových tak i hlubokých. Obrovským přínosem pak je kompenzace našeho pohybového stereotypu.

cvičení svalového napětí, které propojuje tělo a mysl. Nabízí vyvážený přístup k udržení tělesné kondice, síly a duševní rovnováhy. Zlepšením pohybového aparátu a koordinace pomáhá od bolesti svalů, páteře a kloubů.

lekce kombinuje crossfit s prvky bojových sportů jako je například box a MMA. Cílem tohoto funkčního tréninku je zvýšení fyzické zdatnosti, flexibility a výbušnosti. V neposlední řadě tímto cvičením odbouráme každodenní stres a rozšíříme komfortní zonu.

dynamická lekce zaměřená na zlepšení celkové kondice těla. Během jedné hodiny rozvíjíme vytrvalost, sílu, koordinaci, výbušnost a další pohybové schopnosti. Intervalový trénink střídá krátké časové úseky – 20s cvičení, 10s pauzy. Z lekce odcházíte odreagovaní, dobití energií a s dobrým pocitem, že jste udělali něco pro své zdraví.

několik stanovišť a cviků různého druhu a chuti. Trénink síly, vytrvalosti a dynamiky. Při cvičení do toho dáme trochu potu a krve a vybudujeme skvělou fyzickou kondici. Cvičíme na počet i na čas, na techniku i výkon, na sílu a dobrý pocit z tréninku.

hlavní náplň je docílit maximálního fyziologického rozsahu ve všech kloubech. Během lekce se pouze neprotahujeme, ale rozhýbáváme celé tělo pro zkvalitnění každodenního pohybu, zlepšení držení těla, správné dechové stereotypy a zpevnění středu, aby záda nebolela.

balanční cvičení v páru inspirované jógou a akrobacií. Z jógy si přebírá plynulost, ladnost a flexibilitu a z akrobacie zase smysl pro spolupráci a vnímání partnera. Ideální pro páry, kamarády, ale i jednotlivce. Přijďte, omrkněte a zapojte se. Časem si troufnete i na samostatné cvičení, třeba někde na pláži.

plynulým pohybem a prodýcháním protahujeme a posilňujeme tělo. Joga povzbuzuje krevní oběh a látkovou výměnu. Nečistoty a jedovaté látky se mohou snáze vyplavit, což má za následek zvýšení odolnosti proti nemocem a utužení vitality. Joga má také pozitivní vliv na páteř, vnitřní orgány a dodá energii. Po cvičení jogy se člověk cítí odpočaty, protažený a nabitý pozitivní energií.

závěsný systém pro procvičení celého těla vlastní vahou. Hlavním přínosem cvičení na TRX je aktivace hlubokého stabilizačního sytému, protože je využíváno nestability při cvičení. V praxi to znamená, že při provádění jakéhokoliv cviku je zapojováno celé tělo do stabilizování a fixování. Intenzitu si cvičenec nastavuje sám sklonem těla. TRX buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. Je určen pro každého, od začátečníku po zkušené sportovce.

Tým trenérů Volcano Health Clubu je tým špičkových profesionálů, kteří se neustále vzdělávají ve svém oborou a díky tomu Vám mohou nabídnout nejlepší a nejefektivnější trénink, který přizpůsobí na míru Vašim potřebám. Díky trenérům Volcano Health Clubu bude cesta za Vaší vysněnou postavou snadná.

V případě zájmu o osobní trénink neváhejte oslovit jednoho z naších osobních trenérů.

Cena tréninku dle individuální domluvy s trenérem.

Naši trenéři a instruktoři

Martin Košťál

kalistenika, zdravotní cvičení, dynamický trénink, sportovní příprava

Petra Konrádová

aerobik, zdravotní cvičení a funkční pohyb

Milan Jarůšek

lekce kinesis, bojové sporty, pohybová koordinace

Tomáš Knopp

SÍLA, NÁPRAVA, ROZVOJ, ZDRAVÍ

Simona Boušková

pilates

Jan Grant

Antigravity jóga

Bc. Radka Macháčková

Aero jóga