Volcano Health Club

Volcano Health Club je luxusní a jedinečný fitness klub, jehož exkluzivitu zaručuje omezený počet 555 klientů, nadstandardní vybavení, individuální přístup a dokonalý soulad s přírodou. Dopřejte si pocit jedinečnosti a staňte se elitním členem Volcano Health Club.

Členství

V nabídce je několik různých variant členství do našeho Health Clubu. Liší se především v časech vstupu a slevami na další služby. V rámci členství můžete využít výhody a níže uvedený rozsah klubových služeb.
 • Unikátní Technogym Wellness System© + Váš osobní Wellness Klíč™ pro efektivní trénink a profesionální monitoring výsledků
 • Cardio zónu s multimediálními dotykovými obrazovkami Technogym Active Wellness™ (televize, FM rádio, iPod & iPhone kompatibilní, vlastní ventilace, tréninkové programy)
 • Zónu pro silový trénink vybavenou Technogym Selection linií
 • Prostor pro kondiční trénink s volnými vahami
 • Zónu pro strečink vybavenou Technogym Flexability™
 • Studiové hodiny dle aktuálního rozpisu
 • Wellness a relaxační část – whirlpool, finská sauna a ochlazovací bazének, aromapára, tepidárium, relaxační lehátka, vyhřívaná podlaha, venkovní terasa
 • Fitness bar s Wi-Fi
 • V případě příznivého počasí možnost tréninku v přírodní rezervaci
 • Servis ručníků a kosmetických potřeb
 • Stálou službu trenéra a možností konzultací a poradenství
 • Možnost otevření kreditu pro pohodlné bezhotovostní platby doplňkových služeb
 • Parkování zdarma
Ve Volcano complex se snažíme neustále zlepšovat, a právě proto přinášíme novou službu fyzioterapie
Náš fyzioterapeut Lukáš Chvátal má bohaté zkušenosti s masážemi, rehabilitacemi a akupresurou. Společně s našimi trenéry Vás dovede k maximálním tréninkovým výkonům s ohledem na zdraví a funkčnost těla. Dlouhodobá fyzická a psychická kondice, pohoda a život bez bolesti páteře – to je priorita našeho týmu.
Cena fyzioterapie 1 200,- Kč
Rezervace na 725 755 745
Vaše otázky ohledně členství zodpoví Monika Mašková – +420 601 596 571

Standard

2 190 Kč 1 osoba/měsíc
 • vstup denně do 14:30
 • 5% sleva na služby

Premium

2 790 Kč 1 osoba/měsíc
 • vstup denně dle otevírací doby
 • 10% sleva na služby
oblíbené

Partnerské

5 180 Kč 2 osoby/měsíc
 • vstup denně dle otevírací doby
 • 10% sleva na služby

Mimo špičku

1 350 Kč 1 osoba/měsíc
 • vstup denně od 12:00 do 14:30
 • 5% sleva na služby

30 vstupů

15 000 Kč 1 osoba/8 měsíců
 • vstup denně dle otevírací doby
 • 5% sleva na služby

Wellness členství

15 900 Kč přenosné/12 měsíců
 • 10 vstupů
 • 10 masáží (á 60 minut)
novinka

Junior

1 450 Kč 1 osoba/měsíc
 • vstup denně dle otevírací doby
 • 5% sleva na služby
 • pro osoby 16-18 let

Mini

990 Kč 1 osoba/měsíc
 • vstup denně dle otevírací doby
 • 5% sleva na služby
 • pro osoby 8-15 let

Mám zájem o členství

Vstupní diagnostika

Díky profesionálním diagnostickým systémům a špičkovým technologiím v kombinaci se zkušeným, certifikovaným a přátelským personálem Vám nabízíme jedinečnou možnost, jak komplexně zjistit Váš reálný status. Získané informace pak následně použijeme pro podrobný, efektivní fitness & wellness plán, který se pro Vás stane klíčem k dosažení Vašeho cíle příjemným způsobem s vědomím, že jste v rukou profesionálů.

Vstupní fitness diagnostika je součástí každého členství z důvodu lepší identifikace Vaší kondice a potřeb. Skládá se ze souboru testů, které nám umožní připravit Vám tréninkový plán ušitý na míru:

 • Měření na InBody. Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla – tzv. analyzátor. 
 • Testy flexibility
 • Test kloubního rozsahu a základních svalových skupin
 • Vyšetření aspekcí
 • Submaximální aerobní testy
 • Vyšetření pohybových stereotypů a držení těla
 • Životospráva
 • Životní styl
 • Posouzení celkového zdravotního stavu

Studiové hodiny

Přijďte si užít studiové hodiny v krásném prostředí. Nechte se okouzlit krásou přírody Prokopského údolí. Užijte si Vaši studiovou hodinu v naprostém klidu, pohodlí a s nejlepším možným komfortem. Zapomeňte na přeplněná studia a užijte si exkluzivitu studiových hodin ve Volcano Health Clubu.
aktualizace 15.09.2021
Antigravity Yoga
je revoluční metoda cvičení a relaxace v závěsných vacích. Díky nulové kompresi páteře, působí až dramaticky blahodárně na celý organismus. Právě díky nulové kompresi se uleví od bolesti páteře, dochází k okysličení kapilár v mozku, což nejen že působí blahodárně na soustředění, ale pomáhá velmi zřetelně od migrén.
Jóga a relaxace
lekce klasické jógy s využitím dynamických posilovacích technik. Trénink svalového napětí, pohybové koordinace a propojení mysli a těla. Zakončená relaxací, dechovým cvičením a krátkou meditací. Lekce je vhodná pro všechny, kdo touží objevovat sama sebe.
Kinesis
na čtyřech stanovištích máme více jak 300 cviků a 400 pohybů. Trénujeme pohyb, rovnováhu a celkovou psychomotorickou koordinaci. Kinesis spojuje individuální i komplexní procvičení svalů celého těla a to jak povrchových tak i hlubokých. Obrovským přínosem pak je kompenzace našeho pohybového stereotypu.
Pilates
cvičení svalového napětí, které propojuje tělo a mysl. Nabízí vyvážený přístup k udržení tělesné kondice, síly a duševní rovnováhy. Zlepšením pohybového aparátu a koordinace pomáhá od bolesti svalů, páteře a kloubů.
Body combat
lekce kombinuje crossfit s prvky bojových sportů jako je například box a MMA. Cílem tohoto funkčního tréninku je zvýšení fyzické zdatnosti, flexibility a výbušnosti. V neposlední řadě tímto cvičením odbouráme každodenní stres a rozšíříme komfortní zonu.
Ta-ki kung
praktické tradiční čínské cvičení s interaktivními cviky. Čchi je základním principem celé tradiční čínské kultury. Ta ji popisuje jako “životní energii”, která je součástí každé žijící bytosti. Častý je také překlad “proud energie”, nebo “dech”. Z etymologického hlediska je čchi popisována čínským znakem, reprezentujícím viditelný dech za chladného dne.
Kruhový trénink
několik stanovišť a cviků různého druhu a chuti. Trénink síly, vytrvalosti a dynamiky. Při cvičení do toho dáme trochu potu a krve a vybudujeme skvělou fyzickou kondici. Cvičíme na počet i na čas, na techniku i výkon, na sílu a dobrý pocit z tréninku.
Funkční trénink
každý náš trénink a studiová lekce je funkční. V téhle lekci se ale o něco více zaměříme na pragmatické cvičení svalů a pohybů, které vycházejí z reálné práce svalů. Nezapomínáme však i na kompenzační cviky a posilování hlubokého středu těla.

Osobní trénink

Tým trenérů Volcano Health Clubu je tým špičkových profesionálů, kteří se neustále vzdělávají ve svém oborou a díky tomu Vám mohou nabídnout nejlepší a nejefektivnější trénink, který přizpůsobí na míru Vašim potřebám. Díky trenérům Volcano Health Clubu bude cesta za Vaší vysněnou postavou snadná.

V případě zájmu o některý z balíčků osobních tréninků neváhejte oslovit tým prodejců, garanta Vašeho členství nebo osobního trenéra.

Cena tréninku dle individuální domluvy s trenérem.

Wellness trénink (Wellness klíč – 8 nahraných tréninků a 2 x 30 minut konzultace s trenérem) – 3 490,- Kč 

Naši trenéři

Vlaďka Bordie

pilates a bodybalanc

Cvičení a pohyb mě zajímaly už od dětství, zkoušela jsem v průběhu let všechny možné sporty, od lehce adrenalinových přes bojové, fitness, atletiku, tanec, tenis…

Cvičení a pohyb mě zajímaly už od dětství, zkoušela jsem v průběhu let všechny možné sporty, od lehce adrenalinových přes bojové, fitness, atletiku, tanec, tenis… až nakonec mě „uzemnila“ podložka a cvičení s vlastním tělem, které osobně kombinuji s denním během. Nepřestává mě fascinovat skloubení jednoduchosti a komplexnosti u pilates nebo jogy… Nadále se průběžně a intenzivně vzdělávám a čím více pronikám do tajů tohoto typu práce s vlastním tělem a myslí, tím více vidím, kolik toho ještě chci v této oblasti objevit. Jako instruktor pracuji necelých 15 let, mám ráda práci se skupinami i jednotlivci. Ráda vedu své lekce venku na čerstvém vzduchu s důrazem na důležitost používání dechu. Ráda improvizuji, nevyučuji vždy ortodoxní metody, přizpůsobuji výuku typu člověka nebo skupiny pro optimální přínos tělu i duši.

Petra Konrádová

aerobik, zdravotní cvičení a funkční pohyb

Jsem bývalá závodnice ve sportovním aerobiku, kterému jsem se věnovala celé dětství až do dospělého věku. Na základě nadšení z pohybu, jsem se stala fitness trenérkou, instruktorkou skupinových lekcí, výživovou poradkyní, ale v poslední době se zaměřuji hlavně na zdravotní cvičení a funkční pohyb.

Jsem bývalá závodnice ve sportovním aerobiku, kterému jsem se věnovala celé dětství až do dospělého věku. Na základě nadšení z pohybu, jsem se stala fitness trenérkou, instruktorkou skupinových lekcí, výživovou poradkyní, ale v poslední době se zaměřuji hlavně na zdravotní cvičení a funkční pohyb. Zastávám názor, že při správně sestaveném tréninku s vhodně zvolenými cviky, člověk nemusí trávit hodiny cvičením, aby se cítil dobře, mohl se hýbat bez bolesti a dosahoval výsledků. Kromě cvičení ráda sleduji seriály, vařím a trávím čas se svými přáteli a rodinou. Ve volnu se věnuji samostudiu v oblasti pohybu a výživy.

Milan Jarůšek

lekce kinesis, bojové sporty, pohybová koordinace

Na svůj způsob cvičení a vedení nahlížím celostní. Tělo a duši se snažím vidět v jednotné mapě a v každém tréninku usiluji o co možná největší svalové a duchovní zapojení.

Na svůj způsob cvičení a vedení nahlížím celostní. Tělo a duši se snažím vidět v jednotné mapě a v každém tréninku usiluji o co možná největší svalové a duchovní zapojení. Používám vícekloubové cviky s velkou osou a komplexní cviky s vlastním tělem pro pohybovou koordinaci. Do svých lekcí zařazuji trénink bojových sportů, protože jejich charakteristika cvičení přispívá k harmonii a vyváženosti svalového a duchovního napětí a tato rovnováha je mým hlavním cílem při vedení cvičebních lekcí.

Filip Kalousek

fyzioterapie, silový a kruhový trénink

Spojení fyzioterapie a silového tréninku mě přivedlo blíže k pochopení toho, jak žít život bez bolesti a na tomto pevném základu potom posouvat své hranice.

Spojení fyzioterapie a silového tréninku mě přivedlo blíže k pochopení toho, jak žít život bez bolesti a na tomto pevném základu potom posouvat své hranice. Jako trenér se tyto nabyté znalosti a hodnoty snažím co nejlepším způsobem předávat a pomáhat tak lidem k dosažení jejich cílů.

David Schubert

Bodycombat, tvarování a redukce, dynamický trénink, výživové poradenství

Trénuji odjakživa a svoji práci miluji. Proto se při cvičení se mnou můžete spolehnout na maximální zájem o Vás a Vaše potřeby. Individuální přístup ke klientovi je pro mne priorita. Se mnou se nemusíte držet striktních jídelníčků.

Trénuji odjakživa a svoji práci miluji. Proto se při cvičení se mnou můžete spolehnout na maximální zájem o Vás a Vaše potřeby. Individuální přístup ke klientovi je pro mne priorita. Se mnou se nemusíte držet striktních jídelníčků. Předám Vám zásady vhodných stravovacích návyků a pomůžu Vám nastartovat pohybový aparát. Ať už chcete zredukovat váhu, nabrat svalovou hmotu nebo zlepšit celkovou kondici, spolu to dokážeme.

Anna Švecová

atletika, zdravotní cvičení, výživové poradenství

Každý jsme jiný. To platí pro život i pro cvičení. Jako trenérka dokážu individuálně přistupovat ke každému z Vás. Zaměřuji se na silově nápravné cvičení určené nejen pro výkon, ale především pro prevenci zranění a předcházení bolestí 21. století.

Každý jsme jiný. To platí pro život i pro cvičení. Jako trenérka dokážu individuálně přistupovat ke každému z Vás. Zaměřuji se na silově nápravné cvičení určené nejen pro výkon, ale především pro prevenci zranění a předcházení bolestí 21. století. Zároveň působím i v oblasti nutričního poradenství, kde kladu důraz na racionální stravování a zdravé stravovací návyky, které si člověk může udržet po zbytek života. Oběma oborům se věnuji již několik let. Vystudovala jsem sportovní gymnázium, na které jsem navázala studiem Výživy a potravin na České zemědělské univerzitě. V průběhu studií jsem stihla reprezentovat Českou republiku v atletice, kde jsem mohla své nabité znalosti převádět do praxe. Jsem sportovec tělem i duší.

Michal Mach

yoga, meditace, acroyoga

Mám vzdělání v oboru klasického tance, které jsem získal na osmileté taneční konzervatoři a při dlouhodobých studijních pobytech v Indii a Indonésii, kde jsem se vzdělával v technikách chrámových tanců.

Pohybu se věnuji celý svůj život a jako lektor tance a jógy působím více než dvacet let. Mám vzdělání v oboru klasického tance, které jsem získal na osmileté taneční konzervatoři a při dlouhodobých studijních pobytech v Indii a Indonésii, kde jsem se vzdělával v technikách chrámových tanců. Vzdělání v oboru pedagogiky jógy jsem získal během postgraduálního studia v Indii. Vedu individuální i skupinové lekce a rovněž působím ve vzdělávacích programech pro budoucí lektory. Jako lektor jsem působil i na FTVS UK, kde jsem vyučoval didaktiku jógy budoucí učitele jógy v posledních ročnících studia. V současnosti pokračuji ve studiu na Filozofické fakultě UK.

Martin Košťál

kalistenika, zdravotní cvičení, dynamický trénink, sportovní příprava

Jsem vděčný, že jsem mohl během své sportovní i trenérské kariéry pracovat s úžasnými odborníky v oblasti sportu, trénování, zdraví a výživy, a tak jsem si řekl: „Proč se o to nepodělit?“

Naši instruktoři

Simona Boušková

pilates

Jan Grant

Antigravity jóga

Lucy Linn Fells

Naše kosmetičky

Ing. Dita Bohdanecká

Master kosmetička a SPA terapeutka

Petra Nohýnková

Prodlužování řas a úprava obočí

Náš fyzioterapeut

Lukáš Chvátal

Fyzioterapie, masáže, TAI KI cvičení

Klientský servis

Monika Mašková

Event coordinator & Client service